Viena digitālā atslēga daudziem zīmoliem

SingleKey ID nodrošina ērtu piekļuvi daudzu dažādu zīmolu vietnēm, veikaliem, lietotnēm un pakalpojumiem, izmantojot tikai vienu pieteikšanās iespēju.

Mūsu partneri

Par SingleKey ID

SingleKey ID ir digitālās identitātes platforma, kas ļauj piekļūt dažādiem partneruzņēmumu piedāvājumiem, piemēram, vietnēm, veikaliem, lietotnēm un pakalpojumiem, izmantojot vienu vienotu pieteikšanās iespēju. SingleKey ID ļauj jums pieteikties daudziem mūsu partneruzņēmumu tiešsaistes piedāvājumiem, izmantojot tikai vienu pieteikšanās vārdu, tāpēc jums vairs nebūs jāiegaumē vairākas paroles un lietotājvārdi.

Jūsu ieguvumi ar SingleKey ID

SingleKey ID piedāvā daudzas priekšrocības, izmantojot vienu vienīgu pieteikšanās iespēju.

Drošība

SingleKey ID atbilst visaugstākajiem datu aizsardzības un datu drošības standartiem.

Ērtības

SingleKey ID pieteikšanās ļauj piekļūt mūsu partneru vietnēm, veikaliem, lietotnēm un pakalpojumiem, kuru klāsts pastāvīgi paplašinās.

Ekspertīze

SingleKey ID komandai ir daudzu gadu pieredze savienotajā pasaulē.

Partnerība

SingleKey ID piedāvā pastāvīgi augošu partneru tīklu, kas atvieglo piekļuvi vietnēm, veikaliem, lietotnēm un pakalpojumiem.

Vadība

SingleKey ID ļauj jums bez piepūles uzraudzīt un pārvaldīt savus personas datus.

Vai esat gatavs sākt lietot SingleKey ID?

Pārbaudiet, cik viegli un intuitīvi ir lietot mūsu produktu.

FAQ

Kāpēc man vajadzētu izmantot SingleKey ID?

SingleKey ID ļauj pieteikties daudzos partneruzņēmumu tiešsaistes piedāvājumos tikai ar vienu pieteikšanās vārdu, tāpēc jums vairs nebūs jāiegaumē vairākas paroles un lietotājvārdi.

Kas jāņem vērā, pārejot uz SingleKey ID?

Ja iepriekš esat reģistrējies partneruzņēmuma lietojumprogrammā, kas tagad piedāvā SingleKey ID kā jaunu pieteikšanās iespēju, pārejot uz citu lietojumprogrammu, lūdzu, izmantojiet to pašu e-pasta adresi.

Kādas ir attiecības starp SingleKey ID un to partneruzņēmumiem?

Partneruzņēmumi izmanto SingleKey ID, lai ļautu klientiem pieteikties to vietnēs un lietotnēs. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apskatiet mūsu Lietošanas noteikumus.
Lasīt vairāk