Biežāk uzdotie jautājumi

Par SingleKey ID

Kas ir SingleKey ID?

SingleKey ID ir digitālās identitātes platforma, kas ļauj piekļūt dažādiem partneruzņēmumu piedāvājumiem, piemēram, vietnēm, veikaliem, lietotnēm un pakalpojumiem, izmantojot vienu vienotu pieteikšanās iespēju.

Kāpēc man vajadzētu izmantot SingleKey ID?

SingleKey ID ļauj pieteikties daudzos partneruzņēmumu tiešsaistes piedāvājumos tikai ar vienu pieteikšanās vārdu, tāpēc jums vairs nebūs jāiegaumē vairākas paroles un lietotājvārdi.

Kas jāņem vērā, pārejot uz SingleKey ID?

Ja iepriekš esat reģistrējies partneruzņēmuma lietojumprogrammā, kas tagad piedāvā SingleKey ID kā jaunu pieteikšanās iespēju, pārejot uz citu lietojumprogrammu, lūdzu, izmantojiet to pašu e-pasta adresi.

Vai visas partneruzņēmumu vietnes un lietotnes izmanto SingleKey ID?

Nē, ne vienmēr. Iespējams, ka dažas partneruzņēmumu vietnes, veikali, lietotnes un pakalpojumi neizmanto vai vēl neizmanto SingleKey ID.

Kuras funkcijas nodrošina SingleKey ID un kuras - partneruzņēmumi?

SingleKey ID ļauj ar vienu digitālo atslēgu pieteikties daudzām dažādām partneruzņēmumu lietojumprogrammām. Atsevišķu partneruzņēmumu piedāvājumi var atšķirties. Tos nosaka konkrētā uzņēmuma piedāvājums, produkti un lietotnes, ko izmantojat, jūsu atrašanās vieta, garantiju pieejamība un citi nosacījumi.

Kādas ir attiecības starp SingleKey ID un to partneruzņēmumiem?

Partneruzņēmumi izmanto SingleKey ID, lai ļautu klientiem pieteikties to vietnēs un lietotnēs. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apskatiet mūsu Lietošanas noteikumus.

Vai SingleKey ID var izmantot bezsaistē?

Nē, lai reģistrētos vai pieteiktos ar SingleKey ID, ir nepieciešams funkcionējošs interneta savienojums.

Kāda ir saistība starp SingleKey ID un lietotni Home Connect?

Papildus citiem partneriem un to pakalpojumiem SingleKey ID var izmantot, lai piekļūtu lietotnei Home Connect. Lai izmantotu visas Home Connect lietotnes funkcijas, jums papildus var būt nepieciešama ar Home Connect® saderīga ierīce.

Reģistrēšanās

Kā reģistrēties SingleKey ID?

Vispirms ir jānorāda e-pasta adrese vai mobilā tālruņa numurs, kas vēl nav reģistrēts SingleKey ID. Turpinot ar "Turpināt", tiks parādīts informācijas ekrāns, kurā tiks apstiprināts, ka ievadītajai e-pasta adresei vai mobilā tālruņa numuram nav esoša SingleKey ID. Tālāk jums ir jāiestata parole savam SingleKey ID un jāpieņem mūsu lietošanas noteikumi. Jums tiks nosūtīts e-pasts vai īsziņa ar 6 ciparu drošības kodu. Pēc pareiza drošības koda ievadīšanas jūs tiksiet novirzīts atpakaļ uz vēlamo partnera lietojumprogrammu. Apsveicam - jūsu reģistrēšanās SingleKey ID ir veiksmīga.

Kāpēc mana izvēlētā parole netiek pieņemta?

Jūsu parolei jāsatur vismaz: 1 cipars, 1 lielais un mazais burts, 8 rakstzīmes.

Kāpēc neesmu saņēmis drošības kodu?

Ja neesat saņēmis e-pastu vai īsziņu ar drošības kodu verifikācijai, rīkojieties šādi: Lūdzu, pārliecinieties, ka pārlūkprogrammā redzamajā e-pasta adresē vai mobilā tālruņa numurā, uz kuru mēs esam nosūtījuši drošības kodu, nav drukas kļūdu. Otrajā solī veiciet vēl vienu nosūtīšanas mēģinājumu, noklikšķinot uz saites "nosūtīt vēlreiz" zem ievades lauka, kurā jāievada drošības kods. Turklāt, lūdzu, pagaidiet vismaz 15 minūtes, lai pārliecinātos, ka mūsu sistēma ir pareizi apstrādājusi drošības koda e-pastu vai īsziņu. Lūdzu, pārliecinieties arī, ka jums ir pienācīgs interneta savienojums, lai piekļūtu savai e-pasta pastkastītei, un pietiekams signāls, lai saņemtu īsziņas. Lūdzu, arī meklējiet savā pasta iesūtnē mūsu sūtītāja e-pasta adresi "support@singlekey-id.com' un, ja nepieciešams, pārbaudiet mapes, piemēram, "Unknown", "SPAM", "Social" vai "Promotion".

Kāpēc drošības kods netiek pieņemts?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka drošības koda derīguma termiņš ir 30 minūtes, ja tas tiek nosūtīts pa e-pastu, un 10 minūtes, ja tas tiek nosūtīts ar īsziņu. Turklāt, lai aizsargātu jūsu SingleKey ID pret ļaunprātīgu izmantošanu, ir derīgs tikai pēdējais pieprasītais drošības kods.

Kā pierakstīties SingleKey ID, ja esmu novirzīts uz pieteikšanās lapu?

Ja pēc e-pasta adreses vai tālruņa numura norādīšanas tiekat novirzīts uz pieteikšanās lapu, lai ievadītu paroli, tas nozīmē, ka jau iepriekš esat reģistrējies SingleKey ID saņemšanai. Ir svarīgi atzīmēt, ka iepriekš SingleKey ID bija pazīstams kā Bosch ID. Jūsu pieteikšanās dati ir nevainojami pārnesti uz SingleKey ID. Līdz ar to pēc e-pasta adreses ievadīšanas jūs tiksiet novirzīts uz pieteikšanās ekrānu, nevis uz reģistrēšanās procesu. Sīkāku informāciju par pāreju no Bosch ID uz SingleKey ID skatiet šajā paziņojumā.

Ja nevarat atcerēties iepriekš izvēlēto paroli, lūdzu, atjaunojiet to, sekojot šim bieži uzdotajiem jautājumiem.

Vai savu SingleKey ID var iedalīt biznesa vai privātai lietošanai?

Lai nošķirtu privāto kontu no uzņēmuma konta, pašlaik ir jāreģistrē divi dažādi SingleKey ID (ar divām dažādām e-pasta adresēm vai mobilā tālruņa numuriem).

Vai ar SingleKey ID es varu reģistrēties tikai vienam partneruzņēmumam?

Izmantojot SingleKey ID, varat reģistrēties vienā partneruzņēmumā, izmantojot tīmekļa vietni, veikalu, lietotni vai pakalpojumu. Ja vēlāk vēlaties reģistrēties citā partneruzņēmumā, varat tajā pieteikties, izmantojot savu esošo SingleKey ID (e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru un paroli). Cits konts pie šī partnera var tikt izveidots tikai tad, kad jūs pirmo reizi tur faktiski piesakāties. Lai varētu izmantot konkrētas tīmekļa vietnes vai lietotnes, jums var tikt lūgts partneruzņēmumam sniegt papildu informāciju.

Kāpēc man ir jāaizpilda pieteikšanās process?

SingleKey ID reģistrēšanās laikā apkopo tikai jūsu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru un paroli. Tomēr dažas partneru lietojumprogrammas pieprasa papildu informāciju, lai piedāvātu jums savus pakalpojumus (piemēram, jūsu pasta adresi), un pieprasa šo informāciju papildu posmā pēc vai pirms pieteikšanās ar SingleKey ID.

Kāpēc man ir jānorāda gan e-pasta adrese, gan mobilā tālruņa numurs?

Daži SingleKey ID partneru uzņēmumi var pieprasīt gan jūsu e-pasta adresi, gan mobilā tālruņa numuru. Šādā gadījumā un atkarībā no tā, kādu faktoru sākotnēji izvēlējāties kā vēlamo reģistrēšanās iespēju, jums tiks lūgts pievienot vai nu e-pasta adresi, vai mobilā tālruņa numuru. Tas notiks tikai tad, ja mēģināsiet reģistrēties un pieteikties partneruzņēmuma lietojumprogrammā, kurā faktiski ir nepieciešama abas šīs ziņas.

Pieteikšanās

Kā pareizi pieteikties, izmantojot SingleKey ID?

Pēc tam, kad būsiet ievadījis savu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, ko izmantojāt, lai pierakstītos SingleKey ID, tiksiet novirzīts uz pieteikšanās ekrānu, kurā varēsiet ievadīt izvēlēto paroli. Pēc veiksmīgas pieteikšanās jūs tiksiet novirzīts uz konkrēto partnera lietojumprogrammu, kurā sākāt pieteikšanās procesu. Lūdzu, pārliecinieties, ka pieteikšanās procesu vienmēr sākat no attiecīgās partnera lietojumprogrammas. Jo īpaši izvairieties no piekļuves SingleKey ID pieteikšanās lapai, izmantojot pārlūkprogrammas grāmatzīmes, jo tas var izraisīt kļūdas vai nefunkcionējošu pieteikšanās lapu.

Vai, mēģinot pieteikties partneru lietojumprogrammās, man katru reizi ir jānorāda savi pieteikšanās dati?

Nē - pieteikšanās procesa laikā, ievadot paroli, ir iespēja noklikšķināt uz izvēles rūtiņas "Palieciet pieteicies". To darot, jūs 30 dienas paliksiet pieteicies konkrētajā ierīcē, kurā tika veikts pieteikšanās process. Tomēr ņemiet vērā, ka, izejot no sistēmas, šī konfigurācija tiek atiestatīta.

Kāpēc pieteikšanās laikā ir jānorāda drošības kods?

Šajā gadījumā esat aktivizējis divpakāpju autentifikāciju savam SingleKey ID. Lai pārvaldītu divpakāpju autentifikācijas iestatījumus, sekojiet šai bieži uzdotajiem jautājumiem.

Kāpēc neizdodas pieteikties pie SingleKey ID?

Ja pieteikšanās nav iespējama, pārbaudiet šādus punktus: Pārbaudiet, vai esat pareizi ievadījis e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru un paroli. Pārbaudiet interneta savienojumu. Mobilajās ierīcēs jums būs nepieciešams interneta savienojums ar minimālo prasību - EDGE savienojums (uzņemšanas joslā apzīmēts ar "E"). Tomēr, pamatojoties uz mūsu pieredzi, tiek novērtēti ātrāki savienojumi.

Kā es varu pārliecināties, ka ievadītā parole ir pareiza?

Paroli var pārbaudīt, parādot to atklātā tekstā ("acs" simbols), un pieteikties vēlreiz.

Kāpēc mans SingleKey ID nepastāv, lai gan es jau esmu reģistrējies?

Ja nebūsiet apstiprinājis sava SingleKey ID izveidi, ievadot derīgu drošības kodu, jūsu reģistrēšanās mēģinājums drīz pēc tam tiks dzēsts. Savu SingleKey ID var būt izdzēsis arī agrāk. Abos gadījumos, lūdzu, sāciet jaunu reģistrēšanās mēģinājumu no nulles.

Ko darīt, ja pieteikšanās poga nereaģē?

Ja pieteikšanās poga nereaģē, jāmēģina atjaunināt vai pārinstalēt noklusējuma pārlūkprogrammu. Alternatīvi varat instalēt un izmantot citu pārlūkprogrammu.

Kāpēc nedarbojas mana saglabātā grāmatzīmes saite uz SingleKey ID pieteikšanos?

Jums nevajadzēja saglabāt pieteikšanās lapu pārlūkprogrammā kā grāmatzīmi. Tā vietā vienmēr sāciet pieteikšanās procesu no attiecīgās partneruzņēmuma programmas, kurā vēlaties pieteikties.

Kā es varu atiestatīt savu paroli?

Pēc e-pasta adreses vai mobilā tālruņa numura norādīšanas, ko izmantojāt, lai pierakstītos SingleKey ID, jums tiks piedāvāts pieteikties un nākamajā ekrānā tiks lūgts ievadīt izvēlēto paroli. Šajā ekrānā redzēsiet saiti "Aizmirsu paroli", kas ļauj atjaunot paroli. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs nepieciešama piekļuve jūsu e-pasta pastkastītei vai īsziņām, lai varētu pareizi atiestatīt paroli. Lūdzu, iestatiet paroli saskaņā ar mūsu paroļu politiku.

Parole

Kā es varu atiestatīt savu paroli?

Pēc e-pasta adreses vai mobilā tālruņa numura norādīšanas, ko izmantojāt, lai pierakstītos SingleKey ID, jums tiks piedāvāts pieteikties un nākamajā ekrānā tiks lūgts ievadīt izvēlēto paroli. Šajā ekrānā redzēsiet saiti "Aizmirsāt paroli", kas ļauj atjaunot paroli. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs nepieciešama piekļuve jūsu e-pasta pastkastītei vai tālrunim, lai varētu pareizi atiestatīt paroli. Pēc drošības koda norādīšanas, kas tika piegādāts ar e-pasta vai īsziņas starpniecību, varēsiet iestatīt jaunu paroli. Lūdzu, iestatiet paroli saskaņā ar mūsu paroļu politiku.

Kāpēc neesmu saņēmis drošības kodu?

Ja neesat saņēmis e-pastu vai īsziņu ar drošības kodu verifikācijai, rīkojieties šādi: Lūdzu, pārliecinieties, ka pārlūkprogrammā redzamajā e-pasta adresē vai mobilā tālruņa numurā, uz kuru mēs esam nosūtījuši drošības kodu, nav drukas kļūdu. Otrajā solī veiciet vēl vienu nosūtīšanas mēģinājumu, noklikšķinot uz saites "nosūtīt vēlreiz" zem ievades lauka, kurā jāievada drošības kods. Turklāt, lūdzu, pagaidiet vismaz 15 minūtes, lai pārliecinātos, ka mūsu sistēma ir pareizi apstrādājusi drošības koda e-pastu vai īsziņu. Lūdzu, pārliecinieties arī, ka jums ir pienācīgs interneta savienojums, lai piekļūtu savai e-pasta pastkastītei, un pietiekams signāls, lai saņemtu īsziņas. Lūdzu, arī meklējiet savā pasta iesūtnē mūsu sūtītāja e-pasta adresi "support@singlekey-id.com' un, ja nepieciešams, pārbaudiet mapes, piemēram, "Unknown", "SPAM", "Social" vai "Promotion".

Kāpēc drošības kods netiek pieņemts?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka drošības koda derīguma termiņš ir 30 minūtes, ja tas tiek nosūtīts pa e-pastu, un 10 minūtes, ja tas tiek nosūtīts ar īsziņu. Turklāt, lai aizsargātu jūsu SingleKey ID pret ļaunprātīgu izmantošanu, ir derīgs tikai pēdējais pieprasītais drošības kods.

Kāpēc man ir jānorāda divi drošības kodi?

Šajā gadījumā esat aktivizējis divpakāpju autentifikāciju savam SingleKey ID. Uzsākot paroles atjaunošanu, izmantojot mobilā tālruņa numuru, vispirms saņemsiet īsziņu un pēc tam e-pastu, kurā būs norādīts attiecīgs drošības kods. Sākot paroles atjaunošanu, izmantojot e-pasta adresi, drošības kodi tiek sniegti pretējā secībā. Lai pārvaldītu divpakāpju autentifikācijas iestatījumus, sekojiet šim bieži uzdotajiem jautājumiem.

Kā es varu mainīt paroli?

Lai mainītu paroli, lūdzu, piesakieties SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un noklikšķiniet uz "Mainīt paroli".

Kā es varu pārliecināties, ka ievadītā parole ir pareiza?

Jums ir jāpārbauda parole, parādot to atklātā tekstā ("acs" simbols), un vēlreiz jāpiesakās.

Kāda ir SingleKey ID paroles politika?

Jūsu parolei jāsatur vismaz: 1 cipars, 1 lielais un mazais burts, 8 rakstzīmes.

Divpakāpju autentifikācija

Kāpēc man vajadzētu izmantot divpakāpju autentifikāciju?

Divu posmu autentifikācijas izmantošana nodrošina papildu drošības līmeni jūsu SingleKey ID. Tā pieprasa, lai jūs norādītu ne tikai paroli, bet arī drošības kodu, kas tiek nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi vai mobilo tālruni. Paroļu noplūdes gadījumā otrais faktors kalpo kā papildu drošības barjera. Tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā ievērojami palielināt vispārējo drošību un aizsargāt savu SingleKey ID pret ļaunprātīgu izmantošanu.

Kā aktivizēt divpakāpju autentifikāciju?

Lai aktivizētu divpakāpju autentifikāciju, lūdzu, piesakieties SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un noklikšķiniet uz "Divu soļu autentifikācija", lai to aktivizētu.

Kur ir piemērojama divpakāpju autentifikācija?

Tiklīdz būs iespējota divpakāpju autentifikācija jūsu SingleKey ID, jums būs jānorāda drošības kods katrai pieteikšanās reizei, kā arī paroles atjaunošanai.

Kā deaktivizēt divpakāpju autentifikāciju?

Lai deaktivizētu divpakāpju autentifikāciju, lūdzu, piesakieties SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un noklikšķiniet uz "Divpakāpju autentifikācija", lai to deaktivizētu.

Ko darīt, ja esmu pazaudējis tālruni?

Ir svarīgi ātri reaģēt, ja esat pazaudējis mobilo tālruni, lai novērstu iespējamu nesankcionētu piekļuvi jūsu SingleKey ID un visiem jūsu personas datiem, kas saistīti ar SingleKey ID partneru uzņēmuma lietotnēm. Lūdzu, sazinieties ar savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju un lūdziet nekavējoties apturēt SIM kartes darbību, lai aizsargātu jūsu SingleKey ID pret ļaunprātīgu izmantošanu. Pašlaik mēs strādājam pie drošām atjaunošanas iespējām un pateicamies par jūsu pacietību.

Pārvaldīt SingleKey ID

Kur es varu pārvaldīt savu SingleKey ID?

Lai mainītu ar savu SingleKey ID saistītos datus, lūdzu, piesakieties SingleKey ID vietnē. Sadaļā "Mans profils" Jūs varat mainīt savu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru un paroli, kā arī ierosināt sava SingleKey ID dzēšanu.

Kā es varu mainīt savu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru?

Lai mainītu savu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, ieejiet SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un izvēlieties "Rediģēt e-pasta adresi" vai "Rediģēt mobilā tālruņa numuru". Lūdzu, ņemiet vērā, ka izmaiņas būs veiksmīgas tikai tad, ja jaunā e-pasta adrese vai mobilā tālruņa numurs jau nav saistīts ar esošo SingleKey ID. Pēc izmaiņu iesniegšanas jūs saņemsiet e-pasta vēstuli vai īsziņu ar 6 ciparu drošības kodu. Pēc pareiza drošības koda ievadīšanas jaunā e-pasta adrese vai mobilā tālruņa numurs tiks apstiprināts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai mainītu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, jums būs nepieciešama piekļuve savai e-pasta pastkastītei vai tālrunim.

Kāpēc neesmu saņēmis drošības kodu?

Ja neesat saņēmis e-pastu vai īsziņu ar drošības kodu verifikācijai, rīkojieties šādi: Lūdzu, pārliecinieties, ka pārlūkprogrammā redzamajā e-pasta adresē vai mobilā tālruņa numurā, uz kuru mēs esam nosūtījuši drošības kodu, nav drukas kļūdu. Otrajā solī veiciet vēl vienu nosūtīšanas mēģinājumu, noklikšķinot uz saites "nosūtīt vēlreiz" zem ievades lauka, kurā jāievada drošības kods. Turklāt, lūdzu, pagaidiet vismaz 15 minūtes, lai pārliecinātos, ka mūsu sistēma ir pareizi apstrādājusi drošības koda e-pastu vai īsziņu. Lūdzu, pārliecinieties arī, ka jums ir pienācīgs interneta savienojums, lai piekļūtu savai e-pasta pastkastītei, un pietiekams signāls, lai saņemtu īsziņas. Lūdzu, arī meklējiet savā pasta iesūtnē mūsu sūtītāja e-pasta adresi "support@singlekey-id.com' un, ja nepieciešams, pārbaudiet mapes, piemēram, "Unknown", "SPAM", "Social" vai "Promotion".

Kāpēc drošības kods netiek pieņemts?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka drošības koda derīguma termiņš ir 30 minūtes, ja tas tiek nosūtīts pa e-pastu, un 10 minūtes, ja tas tiek nosūtīts ar īsziņu. Turklāt, lai aizsargātu jūsu SingleKey ID pret ļaunprātīgu izmantošanu, ir derīgs tikai pēdējais pieprasītais drošības kods.

Kā es varu mainīt paroli?

Lai mainītu paroli, lūdzu, piesakieties SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un noklikšķiniet uz "Mainīt paroli".

Kur var pārvaldīt divpakāpju autentifikācijas iestatījumus?

Lai pārvaldītu divpakāpju autentifikācijas iestatījumus, lūdzu, piesakieties SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un noklikšķiniet uz "Divu soļu autentifikācija". Lūdzu, pārliecinieties arī, ka gan e-pasta adrese, gan treknrakstā izceltais mobilā tālruņa numurs ir pareizi. Aktivizējiet tikai tad, ja šie dati ir jūsu rīcībā.

Kā dzēst savu SingleKey ID?

Lai dzēstu savu SingleKey ID, piesakieties SingleKey ID vietnē. Pēc tam dodieties uz sadaļu "Mans profils" un noklikšķiniet uz "Izdzēst visu savu SingleKey ID". Tādējādi tiek dzēstas visas pievienotās partneruzņēmumu tīmekļa vietnes un lietotnes, kas saistītas ar dzēšanas pieprasījumu. Tas var izraisīt datu zudumu visos jūsu pievienotajos kontos. Atkarībā no lietojumprogrammas tie var ietvert tādus dokumentus kā garantijas apliecības un rēķini, kā arī viedā mājokļa rutīnas vai viedās ierīces vēstures datus. Pirms dzēšat visu savu ID, pārliecinieties, ka ir veikta visas informācijas, ko, iespējams, vēlaties saglabāt, dublējums.

Kā apvienot divus SingleKey ID?

Kad piesakāties lietojumprogrammās un ievadāt lietojumprogrammai specifiskus datus (piemēram, piegādes adresi) vai pieprasāt atļaujas (piemēram, lai vispār piekļūtu lietojumprogrammai), šie dati/atļaujas ir saistīti ar konkrēto SingleKey ID, kas tika izmantots pieteikšanās laikā. Parasti var būt divi gadījumi, kad jūs lūdzat apvienot SingleKey ID: 1) Jūs izveidojāt divus SingleKey ID un piesakāties vienā konkrētā lietojumprogrammā ar abiem SingleKey ID. 2) Jūs izveidojāt divus SingleKey ID un pieteicāties vairākās dažādās lietojumprogrammās ar abiem SingleKey ID. Par katru gadījumu tas vienmēr jānoskaidro ar attiecīgo(-ajām) lietojumprogrammu(-ām) atsevišķi. Ja dati ir apvienoti atbilstoši jūsu vēlmēm, varat dzēst SingleKey ID, izmantojot SingleKey ID ,,Mans profils", kas turpmāk vairs nav jāizmanto.

Kur es varu mainīt savus personas datus, piemēram, dzīvesvietas adresi vai uzvārdu?

Dažas lietotnes, kas integrētas ar SingleKey ID, pieprasa papildu aktivizāciju vai papildu specifisku informāciju, lai varētu izmantot to lietotni vai tīmekļa vietni, piemēram, norādīt dzīvesvietas adresi u. tml. Ja jūsu pieprasījums attiecas uz konkrētiem lietojumprogrammas iestatījumiem, lūdzu, sazinieties ar atbalsta komandām, kas atbild par lietojumprogrammu, kurā mēģināt mainīt savus personas datus.

Citi

Kāpēc reģistrēšanās vai pieteikšanās laikā man jāatrisina CAPTCHA?

SingleKey ID nodrošina jūsu datu drošību un aizsardzību. CAPTCHA (saīsinājums no "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart" - pilnībā automatizēts publiskais Turinga tests, lai atšķirtu datorus un cilvēkus) kalpo kā aizsargbarjera pret nesankcionētu attālinātu piekļuvi, nodrošinot, ka tikai cilvēks, nevis dators ar pareizu paroli var piekļūt jūsu SingleKey ID. CAPTCHA tests sastāv no divām daļām: izkropļota attēla ar nejaušiem simboliem un teksta lauka. Lai pierādītu, ka esat cilvēks, teksta lodziņā ierakstiet attēlā redzamās rakstzīmes. Ar CAPTCHA sastapsieties, kad reģistrēsim pārāk daudz mēģinājumu no viena savienojuma. Ja ar CAPTCHA attēlu rodas problēmas, varat ielādēt jaunu attēlu, izmantojot ikonu "reload" (ielādēt no jauna), vai mēģināt vēlāk.

Kādi pasākumi palīdz, ja ekrānā parādās kļūdas ziņojums?

Ja domēnā https://singlekey-id.com tiek parādīts kļūdas ziņojums, rīkojieties šādi: Lūdzu, pārliecinieties, ka neesat saglabājis SingleKey ID pieteikšanās un reģistrēšanās lapu kā pārlūkprogrammas grāmatzīmi. Tā vietā, lūdzu, vienmēr sāciet pieteikšanās vai reģistrēšanās procesu no izvēlētās respektve lietojumprogrammas. Turklāt, lūdzu, iztīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu un sīkfailus tīmekļa lietojumprogrammām vai lietojumprogrammas kešatmiņu vietējām lietojumprogrammām. Ja pēc pierakstīšanās vai pieteikšanās jūs saskaraties ar kļūdas ziņojumu, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo partneru lietojumprogrammu atbalsta dienestu, lai kopā veiktu turpmākos pasākumus šīs problēmas risināšanai.

Ko darīt, ja SingleKey ID lapas nereaģē pareizi?

Ja kāda SingleKey ID lapa nereaģē pareizi (piemēram, noklikšķinot uz tādām pogām kā "pieteikties" vai "saglabāt", bet nekas nenotiek), rīkojieties šādi: Ievadiet darbību (piemēram, pieteikšanos vai paroles maiņu), ko vēlaties veikt, no jauna - pirms tam vienreiz aizveriet pārlūkprogrammu. Lūdzu, pārliecinieties arī par to, vai nav atjaunināta lietojumprogramma vai tīmekļa pārlūkprogramma. Visbeidzot, lūdzu, mēģiniet veikt vēlamo darbību citā tīmekļa pārlūkprogrammā.

Kāpēc SingleKey ID ir nepieciešams iestatīt sīkfailus?

Mēs izšķiram [1] sīkdatnes, kas ir absolūti nepieciešamas SingleKey ID tehniskajām funkcijām, un tās [2] sīkdatnes, kas nav absolūti nepieciešamas tehniskajai funkcijai. 1) Ar tehniski nepieciešamajām sīkdatnēm mēs saprotam sīkdatnes, bez kurām nevar garantēt SingleKey ID tehnisko nodrošinājumu. Mūsu iestatītās sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu vai autentificētu mūsu lietotājus, un tās ir vienas no tehniski nepieciešamajām sīkdatnēm. 2) SingleKey ID izmantošana parasti ir iespējama bez sīkdatnēm, kas nekalpo tehniskiem mērķiem. Mēs izmantojam sīkdatnes, kas nav absolūti nepieciešamas tehniskajām funkcijām, ja iepriekš esat mums devis piekrišanu.

Kā iespējot sīkfailus?

Lūdzu, atveriet pārlūkprogrammas iestatījumus un iespējojiet tehniskās sīkdatnes, lai izmantotu SingleKey ID. Lūdzu, izpētiet, kā to var izdarīt jūsu izvēlētajā pārlūkprogrammā. Pēc sīkfailu aktivizēšanas atsvaidziniet lapu, un jūs varēsiet izmantot visas SingleKey ID funkcijas.

Kā es varu sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu par pakalpojumiem vai produktiem, kurus izmantoju?

Varat sazināties ar partneruzņēmumu klientu atbalsta dienestu par konkrētiem pakalpojumiem, produktiem vai ierīcēm, izmantojot attiecīgos atbalsta kanālus to vietnēs vai lietotnēs.

Kur var reģistrēt iegādātās sadzīves ierīces?

Lai reģistrētu savu sadzīves tehniku, lūdzu, piesakieties ar SingleKey ID vietnē https://www.bosch-home.com. Visiem atbalsta gadījumiem, kas saistīti ar sadzīves ierīču reģistrāciju, un sīkākai informācijai, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu mūsu partnera tīmekļa vietnē.

Kā lietotnē Home Connect var savienot sadzīves ierīces?

Mājsaimniecības ierīces var pieslēgt lietotnē Home Connect, ko var lejupielādēt no visiem parastajiem lietotņu veikaliem. Visos atbalsta gadījumos, kas saistīti ar Home Connect un neattiecas uz jūsu pieteikšanos vai reģistrēšanos ar SingleKey ID, lūdzu, aizpildiet kontaktformu https://www.home-connect.com.

Kur es varu reģistrēt iegādātos Bosch instrumentus?

Lai reģistrētu savu Bosch rīku, lūdzu, piesakieties ar SingleKey ID vietnē https://www.bosch-diy.com. Visos atbalsta gadījumos, kas saistīti ar rīka(-u) reģistrāciju un apstrādi, lūdzu, sazinieties ar Bosch DIY klientu atbalsta dienestu mūsu partnera tīmekļa vietnē.

Kā reģistrēt ierīci garantijas pagarināšanai vai atlaižu akcijām?

Pēc veiksmīgas pieteikšanās partnera vietnē vai lietotnē varat pārvaldīt savus datus un reģistrēt pirkumus partneruzņēmumu akcijām. Jautājumu vai problēmu gadījumā, kas saistītas ar produkta reģistrāciju, lūdzu, sazinieties ar attiecīgās lietotnes atbalsta komandu, kurā tiek veikta šāda veida reģistrācija. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka SingleKey ID drošības kods tiek izmantots tikai vienreiz, lai izveidotu SingleKey ID kontu, un to nevar izmantot nekāda veida ierīču reģistrācijai, garantijas pieprasījumiem vai atlaižu akcijām.