Jeden digitální klíč pro mnoho značek

SingleKey ID nabízí pohodlný přístup k webovým stránkám, obchodům, aplikacím a službám mnoha různých značek pomocí jediného přihlášení.

Naši partneři

O službě SingleKey ID

SingleKey ID je platforma digitální identity, která umožňuje přístup k různým nabídkám partnerských společností, jako jsou webové stránky, obchody, aplikace a služby, pomocí jediného přihlášení. SingleKey ID vám umožní přihlásit se k mnoha online nabídkám našich partnerských společností pouze jedním přihlášením, takže si již nebudete muset pamatovat několik hesel a uživatelských jmen.

Vaše výhody s SingleKey ID

SingleKey ID nabízí mnoho výhod s jediným přihlášením.

Zabezpečení

SingleKey ID splňuje nejvyšší standardy z hlediska ochrany a zabezpečení dat.

Pohodlí

Přihlášení pomocí SingleKey ID vám umožňuje přístup k neustále se rozšiřující nabídce webových stránek, obchodů, aplikací a služeb našich partnerů.

Odbornost

Tým, který stojí za SingleKey ID, má dlouholeté zkušenosti s propojeným světem.

Partnerství

SingleKey ID nabízí neustále rostoucí síť partnerů, kteří vám usnadňují přístup k webovým stránkám, obchodům, aplikacím a službám.

Kontrola

SingleKey ID vám umožní bez námahy sledovat a spravovat vaše osobní údaje.

Jste připraveni začít používat SingleKey ID?

Jděte se podívat, jak snadné a intuitivní je používání našeho produktu.

FAQ

Proč bych měl používat SingleKey ID?

SingleKey ID vám umožní přihlásit se k mnoha online nabídkám partnerských společností pouze jedním přihlašovacím jménem, takže si již nebudete muset pamatovat několik hesel a uživatelských jmen.

Na co si musím dát pozor při přechodu na SingleKey ID?

Pokud jste se dříve zaregistrovali v aplikaci partnerské společnosti, která nyní nabízí jako novou možnost přihlášení SingleKey ID, nezapomeňte při změně použít stejnou e-mailovou adresu.

Jaký je vztah mezi společností SingleKey ID a jejími partnerskými společnostmi?

SingleKey ID používají partnerské společnosti, aby umožnily zákazníkům přihlásit se na jejich weby a aplikace. Další informace naleznete v našich Podmínkách použití.
Přečtěte si více