Jeden digitálny kľúč pre mnoho značiek

SingleKey ID ponúka pohodlný prístup k webovým stránkam, obchodom, aplikáciám a službám mnohých rôznych značiek pomocou jediného prihlásenia.

Naši partneri

O službe SingleKey ID

SingleKey ID je platforma digitálnej identity, ktorá umožňuje prístup k rôznym ponukám partnerských spoločností, ako sú webové stránky, obchody, aplikácie a služby, pomocou jediného prihlásenia. SingleKey ID vám umožňuje prihlásiť sa do mnohých online ponúk našich partnerských spoločností len jedným prihlasovacím menom, takže si už nebudete musieť pamätať viacero hesiel a používateľských mien.

Vaše výhody s SingleKey ID

SingleKey ID ponúka mnoho výhod s jediným prihlásením.

Zabezpečenie

SingleKey ID spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska ochrany a bezpečnosti údajov.

Pohodlie

Prihlásenie pomocou SingleKey ID vám umožňuje prístup k neustále sa rozširujúcemu sortimentu webových stránok, obchodov, aplikácií a služieb našich partnerov.

Odbornosť

Tím, ktorý stojí za SingleKey ID, má dlhoročné skúsenosti v prepojenom svete.

Partnerstvo

SingleKey ID ponúka neustále rastúcu sieť partnerov, ktorí vám uľahčujú prístup k webovým stránkam, obchodom, aplikáciám a službám.

Kontrola

SingleKey ID vám umožňuje bez námahy sledovať a spravovať vaše osobné údaje.

Ste pripravení začať používať SingleKey ID?

Choďte a vyskúšajte, aké jednoduché a intuitívne je používanie nášho produktu.

FAQ

Prečo by som mal používať SingleKey ID?

SingleKey ID vám umožňuje prihlásiť sa do mnohých online ponúk partnerských spoločností len jedným prihlasovacím menom, takže si už nebudete musieť pamätať viacero hesiel a používateľských mien.

Na čo si musím dať pozor pri prechode na SingleKey ID?

Ak ste sa predtým zaregistrovali v aplikácii partnerskej spoločnosti, ktorá teraz ponúka SingleKey ID ako novú možnosť prihlásenia, nezabudnite pri prechode použiť rovnakú e-mailovú adresu.

Aký je vzťah medzi spoločnosťou SingleKey ID a jej partnerskými spoločnosťami?

SingleKey ID používajú partnerské spoločnosti, aby umožnili zákazníkom prihlásiť sa na ich webové stránky a aplikácie. Ak chcete získať ďalšie informácie, pozrite si naše Podmienky používania.
Prečítajte si viac