1, 2, 3 jednoduchý štart pomocou SingleKey ID

01

Vytvorte si SingleKey ID

Nastavte si SingleKey ID – zaberie to len minútu a uľahčí vám to prístup k webovým stránkam, obchodom, aplikáciám a službám našich partnerských spoločností.

02

Prístup k mnohým webovým stránkam a aplikáciám pomocou SingleKey ID

Využívajte rýchly prístup k neustále sa rozširujúcej ponuke webových stránok a aplikácií našich partnerských spoločností bez toho, aby ste sa museli znova registrovať.

03

Správa SingleKey ID a vašich údajov

Vďaka SingleKey ID máte úplnú kontrolu nad svojimi údajmi a môžete sledovať, ktoré webové stránky a aplikácie používate.

Ste pripravení začať používať SingleKey ID?

Choďte a vyskúšajte, aké jednoduché a intuitívne je používanie nášho produktu.

FAQ

Prečo by som mal používať SingleKey ID?

SingleKey ID vám umožňuje prihlásiť sa do mnohých online ponúk partnerských spoločností len jedným prihlasovacím menom, takže si už nebudete musieť pamätať viacero hesiel a používateľských mien.

Na čo si musím dať pozor pri prechode na SingleKey ID?

Ak ste sa predtým zaregistrovali v aplikácii partnerskej spoločnosti, ktorá teraz ponúka SingleKey ID ako novú možnosť prihlásenia, nezabudnite pri prechode použiť rovnakú e-mailovú adresu.

Aký je vzťah medzi spoločnosťou SingleKey ID a jej partnerskými spoločnosťami?

SingleKey ID používajú partnerské spoločnosti, aby umožnili zákazníkom prihlásiť sa na ich webové stránky a aplikácie. Ak chcete získať ďalšie informácie, pozrite si naše Podmienky používania.
Prečítajte si viac