Často kladené otázky

O službe SingleKey ID

Čo je SingleKey ID?

SingleKey ID je platforma digitálnej identity, ktorá umožňuje prístup k rôznym ponukám partnerských spoločností, ako sú webové stránky, obchody, aplikácie a služby, pomocou jediného prihlásenia.

Prečo by som mal používať SingleKey ID?

SingleKey ID vám umožňuje prihlásiť sa do mnohých online ponúk partnerských spoločností len jedným prihlasovacím menom, takže si už nebudete musieť pamätať viacero hesiel a používateľských mien.

Na čo si musím dať pozor pri prechode na SingleKey ID?

Ak ste sa predtým zaregistrovali v aplikácii partnerskej spoločnosti, ktorá teraz ponúka SingleKey ID ako novú možnosť prihlásenia, nezabudnite pri prechode použiť rovnakú e-mailovú adresu.

Používajú všetky webové stránky a aplikácie partnerských spoločností SingleKey ID?

Nie, nie nevyhnutne. Je možné, že niektoré webové stránky, obchody, aplikácie a služby partnerských spoločností nepoužívajú alebo ešte nepoužívajú SingleKey ID.

Ktoré funkcie poskytuje SingleKey ID a ktoré partnerské spoločnosti?

SingleKey ID vám umožňuje prihlásiť sa do mnohých rôznych aplikácií partnerských spoločností pomocou jedného digitálneho kľúča. Ponuky jednotlivých partnerských spoločností sa môžu líšiť. Sú určené ponukami jednotlivých spoločností, produktmi a aplikáciami, ktoré používate, vašou polohou, dostupnosťou záruk a ďalšími podmienkami.

Aký je vzťah medzi spoločnosťou SingleKey ID a jej partnerskými spoločnosťami?

SingleKey ID používajú partnerské spoločnosti, aby umožnili zákazníkom prihlásiť sa na ich webové stránky a aplikácie. Ak chcete získať ďalšie informácie, pozrite si naše Podmienky používania.

Môžem používať SingleKey ID offline?

Nie, na registráciu alebo prihlásenie pomocou SingleKey ID potrebujete funkčné internetové pripojenie.

Aký je vzťah medzi SingleKey ID a aplikáciou Home Connect?

Okrem ďalších partnerov a ich služieb možno na prístup k aplikácii Home Connect použiť SingleKey ID. Aby ste mohli využívať všetky funkcie aplikácie Home Connect, môžete okrem toho potrebovať zariadenie kompatibilné s Home Connect®.

Registrácia

Ako sa môžem zaregistrovať do systému SingleKey ID?

Najprv musíte zadať e-mailovú adresu alebo číslo mobilného telefónu, ktoré ešte nie je zaregistrované v službe SingleKey ID. Pri pokračovaní tlačidlom ,,Pokračovať" sa zobrazí informačná obrazovka, ktorá potvrdí, že pre zadanú e-mailovú adresu alebo mobilné telefónne číslo neexistuje ID SingleKey. V nasledujúcej časti musíte nastaviť heslo pre svoje ID SingleKey a prijať naše ,Podmienky používania'. Bude vám zaslaný e-mail alebo textová správa obsahujúca 6-miestny bezpečnostný kód. Po zadaní správneho bezpečnostného kódu budete presmerovaní späť do požadovanej partnerskej aplikácie. Gratulujeme - vaša registrácia do SingleKey ID bola úspešná.

Prečo nie je akceptované moje zvolené heslo?

Vaše heslo musí obsahovať aspoň: 1 číslicu, 1 veľké a malé písmeno, 8 znakov.

Prečo som nedostal bezpečnostný kód?

Ak ste nedostali e-mailovú alebo textovú správu obsahujúcu bezpečnostný kód na overenie, postupujte takto: Uistite sa, že e-mailová adresa alebo mobilné telefónne číslo zobrazené v prehliadači, na ktoré sme zaslali bezpečnostný kód, neobsahuje žiadne preklepy. V druhom kroku si vynútite ďalší pokus o odoslanie kliknutím na odkaz "odoslať znova" pod vstupným poľom, do ktorého je potrebné zadať bezpečnostný kód. Okrem toho počkajte aspoň 15 minút, aby ste sa uistili, že e-mail s bezpečnostným kódom alebo textová správa boli naším systémom správne spracované. Uistite sa tiež, že máte riadne internetové pripojenie na prístup do svojej e-mailovej schránky a dostatočný signál na prijímanie textových správ. Vyhľadajte tiež vo svojej poštovej schránke e-mailovú adresu nášho odosielateľa "support@singlekey-id.com' a v prípade potreby sa uistite, že ste skontrolovali priečinky, ako napríklad "Neznámy", "SPAM", "Sociálne siete" alebo "Propagácia".

Prečo sa bezpečnostný kód neakceptuje?

Upozorňujeme, že platnosť bezpečnostného kódu je nastavená na 30 minút pri odoslaní e-mailom a 10 minút pri odoslaní textovou správou. Okrem toho je platný len posledný vyžiadaný bezpečnostný kód, ktorý chráni váš preukaz SingleKey ID pred zneužitím.

Ako sa môžem zaregistrovať na SingleKey ID, ak som presmerovaný na prihlasovaciu stránku?

Ak ste po zadaní e-mailovej adresy alebo telefónneho čísla presmerovaní na prihlasovaciu stránku na zadanie hesla, znamená to, že ste si už predtým zaregistrovali SingleKey ID. Je dôležité poznamenať, že SingleKey ID bolo predtým známe ako Bosch ID. Vaše prihlasovacie údaje boli bez problémov prenesené do SingleKey ID. Následne sa po zadaní vašej e-mailovej adresy dostanete priamo na prihlasovaciu obrazovku namiesto toho, aby ste prechádzali procesom registrácie. Ďalšie informácie o prechode z Bosch ID na SingleKey ID nájdete v tomto oznámení.

Ak si nemôžete spomenúť na svoje predtým zvolené heslo, obnovte si ho podľa tohto FAQ.

Môžem svoj preukaz SingleKey ID rozdeliť na firemné alebo súkromné použitie?

Aby ste mohli oddeliť súkromný účet od firemného účtu, musíte si v súčasnosti zaregistrovať dve rôzne SingleKey ID (s dvomi rôznymi e-mailovými adresami alebo číslami mobilných telefónov).

Môžem sa zaregistrovať len pre jednu partnerskú spoločnosť pomocou SingleKey ID?

Môžete sa zaregistrovať do jednej partnerskej spoločnosti prostredníctvom webovej stránky, obchodu, aplikácie alebo služby pomocou SingleKey ID. Ak sa chcete neskôr zaregistrovať v inej partnerskej spoločnosti, môžete sa tam prihlásiť pomocou svojho existujúceho SingleKey ID (e-mailová adresa alebo číslo mobilného telefónu a heslo). Ďalší účet s týmto partnerom môže byť vytvorený až vtedy, keď sa tam skutočne prvýkrát prihlásite. Ak chcete používať konkrétne webové stránky alebo aplikácie, môžete byť požiadaní o poskytnutie ďalších informácií partnerskej spoločnosti.

Prečo musím dokončiť proces registrácie špecifický pre aplikáciu?

SingleKey ID zhromažďuje iba vašu e-mailovú adresu alebo číslo mobilného telefónu a heslo počas registrácie. Niektoré partnerské aplikácie však vyžadujú ďalšie informácie, aby vám mohli ponúknuť svoje služby (napr. vašu poštovú adresu) a žiadajú tieto informácie v ďalšom kroku po alebo pred prihlásením pomocou SingleKey ID.

Prečo musím uviesť e-mailovú adresu aj číslo mobilného telefónu?

Niektoré partnerské spoločnosti SingleKey ID môžu vyžadovať vašu e-mailovú adresu aj telefónne číslo. V takom prípade a v závislosti od toho, aký faktor ste pôvodne zvolili ako preferovanú možnosť registrácie, budete požiadaní o pridanie e-mailovej adresy alebo mobilného telefónneho čísla. K tomu dôjde len v prípade, že sa pokúšate zaregistrovať a prihlásiť do aplikácie partnerskej spoločnosti, ktorá skutočne vyžaduje obidva tieto údaje.

Prihlásenie

Ako sa správne prihlásiť pomocou SingleKey ID?

Po zadaní e-mailovej adresy alebo mobilného telefónneho čísla, ktoré ste použili pri registrácii SingleKey ID, budete presmerovaní na prihlasovaciu obrazovku, kde môžete zadať zvolené heslo. Po úspešnom prihlásení budete následne presmerovaní do konkrétnej partnerskej aplikácie, v ktorej ste začali proces prihlásenia. Dbajte na to, aby ste proces prihlásenia vždy spúšťali z príslušnej partnerskej aplikácie. Vyhnite sa najmä prístupu na prihlasovaciu stránku SingleKey ID prostredníctvom záložiek prehliadača, pretože to môže viesť k chybám alebo nefunkčnosti prihlasovacej stránky.

Musím pri každom pokuse o prihlásenie do partnerských aplikácií zadávať svoje prihlasovacie údaje?

Nie - počas procesu prihlasovania máte možnosť pri zadávaní hesla zaškrtnúť políčko "Zostať prihlásený". Týmto spôsobom zostanete prihlásení po dobu 30 dní pre konkrétne zariadenie, v ktorom bol vykonaný proces prihlásenia. Upozorňujeme však, že pri odhlásení sa táto konfigurácia vynuluje.

Prečo musím počas prihlasovania zadať bezpečnostný kód?

V tomto prípade ste aktivovali dvojstupňové overenie pre vaše SingleKey ID. Ak chcete spravovať nastavenia dvojstupňového overenia, postupujte podľa týchto častých otázok.

Prečo zlyháva prihlásenie do SingleKey ID?

Ak prihlásenie nie je možné, skontrolujte nasledujúce body: Skontrolujte, či ste správne zadali svoju e-mailovú adresu alebo číslo mobilného telefónu a heslo. Skontrolujte svoje internetové pripojenie. V mobilných zariadeniach budete potrebovať internetové pripojenie s minimálnou požiadavkou na pripojenie EDGE (označené písmenom "E" na lište príjmu). Na základe našich skúseností však oceníte rýchlejšie pripojenie.

Ako sa môžem uistiť, že je moje zadané heslo správne?

Heslo môžete skontrolovať zobrazením hesla v otvorenom texte ("oko") a opätovným prihlásením.

Prečo moje SingleKey ID neexistuje napriek tomu, že som sa už zaregistroval?

Ak ste nepotvrdili svoje vytvorenie SingleKey ID zadaním platného bezpečnostného kódu, váš pokus o registráciu bude čoskoro vymazaný. Možno ste v minulosti tiež odstránili svoje SingleKey ID. V oboch prípadoch začnite ďalší pokus o registráciu od začiatku.

Čo mám robiť, keď prihlasovacie tlačidlo nereaguje?

Ak prihlasovacie tlačidlo nereaguje, mali by ste skúsiť aktualizovať alebo preinštalovať predvolený prehliadač. Prípadne si môžete nainštalovať a používať iný.

Prečo nefunguje moje uložené prepojenie záložiek na prihlásenie do SingleKey ID?

Prihlasovaciu stránku ste nemali uložiť do prehliadača ako záložku. Namiesto toho vždy spustite proces prihlásenia z príslušnej aplikácie partnerskej spoločnosti, do ktorej sa chcete prihlásiť.

Ako môžem obnoviť svoje heslo?

Po zadaní e-mailovej adresy alebo mobilného telefónneho čísla, ktoré ste použili pri registrácii do SingleKey ID, sa zobrazí výzva na prihlásenie a na nasledujúcej obrazovke budete požiadaní o zadanie zvoleného hesla. Na tejto obrazovke sa zobrazí odkaz ,,Zabudol som heslo", ktorý vám umožní obnoviť heslo. Upozorňujeme, že na to, aby ste mohli správne resetovať heslo, budete potrebovať prístup k svojej e-mailovej schránke alebo k textovým správam. Heslo nastavte v súlade s našimi politikami používania hesiel.

Heslo

Ako môžem obnoviť svoje heslo?

Po zadaní e-mailovej adresy alebo mobilného telefónneho čísla, ktoré ste použili pri registrácii do SingleKey ID, sa zobrazí výzva na prihlásenie a na nasledujúcej obrazovke budete požiadaní o zadanie zvoleného hesla. Na tejto obrazovke sa zobrazí odkaz ,,Zabudol som heslo", ktorý vám umožní obnoviť heslo. Upozorňujeme, že na to, aby ste mohli správne resetovať heslo, budete potrebovať prístup k svojej e-mailovej schránke alebo telefónu. Po zadaní bezpečnostného kódu, ktorý bol doručený buď e-mailom, alebo textovou správou, budete môcť nastaviť nové heslo. Heslo nastavte v súlade s našimi politikami používania hesiel.

Prečo som nedostal bezpečnostný kód?

Ak ste nedostali e-mailovú alebo textovú správu obsahujúcu bezpečnostný kód na overenie, postupujte takto: Uistite sa, že e-mailová adresa alebo mobilné telefónne číslo zobrazené v prehliadači, na ktoré sme zaslali bezpečnostný kód, neobsahuje žiadne preklepy. V druhom kroku si vynútite ďalší pokus o odoslanie kliknutím na odkaz "odoslať znova" pod vstupným poľom, do ktorého je potrebné zadať bezpečnostný kód. Okrem toho počkajte aspoň 15 minút, aby ste sa uistili, že e-mail s bezpečnostným kódom alebo textová správa boli naším systémom správne spracované. Uistite sa tiež, že máte riadne internetové pripojenie na prístup do svojej e-mailovej schránky a dostatočný signál na prijímanie textových správ. Vyhľadajte tiež vo svojej poštovej schránke e-mailovú adresu nášho odosielateľa "support@singlekey-id.com' a v prípade potreby sa uistite, že ste skontrolovali priečinky, ako napríklad "Neznámy", "SPAM", "Sociálne siete" alebo "Propagácia".

Prečo sa bezpečnostný kód neakceptuje?

Upozorňujeme, že platnosť bezpečnostného kódu je nastavená na 30 minút pri odoslaní e-mailom a 10 minút pri odoslaní textovou správou. Okrem toho je platný len posledný vyžiadaný bezpečnostný kód, ktorý chráni váš preukaz SingleKey ID pred zneužitím.

Prečo musím zadať dva bezpečnostné kódy?

V tomto prípade ste aktivovali dvojstupňové overenie pre vaše SingleKey ID. Pri spustení obnovy hesla prostredníctvom mobilného telefónneho čísla dostanete najskôr textovú správu a v nasledujúcom e-maile s príslušným bezpečnostným kódom. Pri spustení obnovy hesla prostredníctvom e-mailovej adresy sa bezpečnostné kódy poskytujú v opačnom poradí. Ak chcete spravovať nastavenia dvojstupňového overenia, postupujte podľa týchto častých otázok.

Ako si môžem zmeniť heslo?

Ak chcete zmeniť svoje heslo, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a kliknite na "Zmeniť heslo".

Ako sa môžem uistiť, že je moje zadané heslo správne?

Heslo musíte skontrolovať zobrazením hesla v otvorenom texte (symbol oka) a znovu sa prihlásiť.

Aké sú zásady používania hesla SingleKey ID?

Vaše heslo musí obsahovať aspoň: 1 číslicu, 1 veľké a malé písmeno, 8 znakov.

Dvojstupňové overovanie

Prečo by som mal používať dvojfázové overovanie?

Použitie dvojstupňovej autentifikácie poskytuje ďalšiu úroveň zabezpečenia pre vaše SingleKey ID. Vyžaduje, aby ste poskytli nielen heslo, ale aj bezpečnostný kód zaslaný na vašu e-mailovú adresu alebo mobilný telefón. V prípade úniku hesiel slúži druhý faktor ako dodatočná bezpečnostná bariéra. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako výrazne zvýšiť celkovú bezpečnosť a ochrániť svoje SingleKey ID pred zneužitím.

Ako môžem aktivovať dvojfázové overovanie?

Ak chcete aktivovať dvojfázové overovanie, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a kliknite na "Dvojstupňové overovanie", čím ho aktivujete.

Kde sa uplatňuje dvojfázové overovanie?

Hneď ako povolíte dvojstupňové overenie pre vaše SingleKey ID, budete musieť zadať bezpečnostný kód pri každom prihlásení, ako aj pri resetovaní hesla.

Ako môžem deaktivovať dvojfázové overovanie?

Ak chcete deaktivovať dvojfázové overovanie, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a kliknite na "Dvojstupňové overovanie", čím ho deaktivujete.

Čo môžem robiť, ak som stratil telefón?

V prípade straty mobilného telefónu je nevyhnutné rýchlo reagovať, aby ste zabránili prípadnému neoprávnenému prístupu k vášmu SingleKey ID a všetkým vašim osobným údajom prepojeným v aplikáciách partnerskej spoločnosti SingleKey ID. Kontaktujte svojho mobilného operátora a požiadajte ho o okamžité pozastavenie SIM karty, aby ste ochránili svoje ID SingleKey pred zneužitím. V súčasnosti pracujeme na možnostiach bezpečnej obnovy a ďakujeme vám za trpezlivosť.

Spravovať SingleKey ID

Unde îmi pot gestiona SingleKey ID-ul?

Ak chcete zmeniť údaje priradené k vášmu ID SingleKey, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. V časti "Môj profil" môžete zmeniť svoju e-mailovú adresu alebo číslo mobilného telefónu a heslo, ako aj spustiť vymazanie svojho ID SingleKey.

Ako môžem zmeniť svoju e-mailovú adresu alebo číslo mobilného telefónu?

Ak chcete zmeniť svoju e-mailovú adresu alebo číslo mobilného telefónu, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a vyberte položku "Upraviť e-mailovú adresu" alebo "Upraviť číslo mobilného telefónu". Upozorňujeme, že zmena bude úspešná len vtedy, ak nová e-mailová adresa alebo číslo mobilného telefónu ešte nie je priradené k existujúcemu ID SingleKey. Po odoslaní zmeny dostanete e-mail alebo textovú správu obsahujúcu 6-miestny bezpečnostný kód. Po zadaní správneho bezpečnostného kódu bude vaša nová e-mailová adresa alebo číslo mobilného telefónu overené. Upozorňujeme, že na zmenu e-mailovej adresy alebo mobilného telefónneho čísla budete potrebovať prístup k svojej e-mailovej schránke alebo telefónu.

Prečo som nedostal bezpečnostný kód?

Ak ste nedostali e-mailovú alebo textovú správu obsahujúcu bezpečnostný kód na overenie, postupujte takto: Uistite sa, že e-mailová adresa alebo mobilné telefónne číslo zobrazené v prehliadači, na ktoré sme zaslali bezpečnostný kód, neobsahuje žiadne preklepy. V druhom kroku si vynútite ďalší pokus o odoslanie kliknutím na odkaz "odoslať znova" pod vstupným poľom, do ktorého je potrebné zadať bezpečnostný kód. Okrem toho počkajte aspoň 15 minút, aby ste sa uistili, že e-mail s bezpečnostným kódom alebo textová správa boli naším systémom správne spracované. Uistite sa tiež, že máte riadne internetové pripojenie na prístup do svojej e-mailovej schránky a dostatočný signál na prijímanie textových správ. Vyhľadajte tiež vo svojej poštovej schránke e-mailovú adresu nášho odosielateľa "support@singlekey-id.com' a v prípade potreby sa uistite, že ste skontrolovali priečinky, ako napríklad "Neznámy", "SPAM", "Sociálne siete" alebo "Propagácia".

Prečo sa bezpečnostný kód neakceptuje?

Upozorňujeme, že platnosť bezpečnostného kódu je nastavená na 30 minút pri odoslaní e-mailom a 10 minút pri odoslaní textovou správou. Okrem toho je platný len posledný vyžiadaný bezpečnostný kód, ktorý chráni váš preukaz SingleKey ID pred zneužitím.

Ako si môžem zmeniť heslo?

Ak chcete zmeniť svoje heslo, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a kliknite na "Zmeniť heslo".

Kde môžem spravovať nastavenia dvojfázového overovania?

Ak chcete spravovať nastavenia dvojfázového overovania, prihláste sa na webovej stránke SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a kliknite na "Dvojstupňové overovanie". Uistite sa tiež, že e-mailová adresa aj číslo mobilného telefónu zvýraznené tučným písmom sú správne. Aktiváciu vykonajte len v prípade, že tieto údaje máte k dispozícii.

Ako odstránim svoj SingleKey ID?

Ak chcete vymazať svoje ID SingleKey, prihláste sa na webovej lokalite SingleKey ID. Potom prejdite do časti "Môj profil" a kliknite na "Vymazať celé ID SingleKey". Týmto sa odstránia všetky pripojené webové stránky a aplikácie partnerských spoločností, čo znamená, že im bude zaslaná žiadosť o vymazanie. To môže spôsobiť stratu údajov vo všetkých vašich pripojených účtoch. V závislosti od aplikácie to môže zahŕňať dokumenty, ako sú záručné listy a faktúry, ale aj rutiny inteligentnej domácnosti alebo údaje o histórii inteligentných zariadení. Pred vymazaním celého preukazu totožnosti si nezabudnite zálohovať všetky informácie, ktoré si možno budete chcieť ponechať.

Ako môžem zlúčiť dva identifikátory SingleKey?

Keď sa prihlasujete do aplikácií a zadávate údaje špecifické pre aplikáciu (napr. adresu doručenia) alebo žiadate o oprávnenia (napr. na prístup do aplikácie vôbec), tieto údaje/oprávnenia sú spojené s konkrétnym identifikátorom SingleKey ID, ktorý bol použitý na prihlásenie. Vo všeobecnosti môžu nastať dva prípady, keď požiadate o zlúčenie identifikátorov SingleKey ID: 1) Vytvorili ste dva identifikátory SingleKey ID a prihlásili ste sa do jednej konkrétnej aplikácie pomocou oboch identifikátorov SingleKey ID. 2) Vytvorili ste dva SingleKey ID a prihlásili ste sa do viacerých rôznych aplikácií s oboma SingleKey ID. Vždy je to potrebné objasniť s príslušnou aplikáciou (aplikáciami) pre každý prípad zvlášť. Ak boli údaje zlúčené podľa vášho želania, môžete vymazať SingleKey ID prostredníctvom SingleKey ID ,Môj profil', ktoré by sa už v budúcnosti nemalo používať.

Kde si môžem zmeniť svoje osobné údaje, napríklad adresu bydliska alebo priezvisko?

Niektoré aplikácie integrované so SingleKey ID vyžadujú dodatočnú aktiváciu alebo ďalšie špecifické informácie na používanie ich aplikácie alebo webovej lokality, ako napríklad uvedenie adresy bydliska atď. Ak sa vaša otázka týka špecifických nastavení aplikácie, obráťte sa na tímy podpory pre aplikáciu, v ktorej sa snažíte zmeniť svoje osobné údaje.

Iné

Prečo musím počas registrácie alebo prihlásenia vyriešiť CAPTCHA?

SingleKey ID zaisťuje bezpečnosť a ochranu vašich údajov. CAPTCHA (skratka pre "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart" - úplne automatizovaný verejný Turingov test na rozlíšenie počítačov a ľudí) slúži ako ochranná bariéra proti neoprávnenému vzdialenému prístupu a zaručuje, že do vášho SingleKey ID sa dostane len človek, a nie počítač so správnym heslom. Test CAPTCHA pozostáva z dvoch častí: deformovaného obrázka s náhodnými znakmi a textového poľa. Ak chcete dokázať, že ste človek, zadajte znaky zobrazené na obrázku do textového poľa. S CAPTCHA sa stretnete, keď registrujeme príliš veľa pokusov z jedného pripojenia. Ak máte s obrázkom CAPTCHA problémy, môžete načítať nový obrázok pomocou ikony "reload" alebo to skúsiť neskôr.

Aké opatrenia pomôžu, ak sa na obrazovke zobrazí chybová správa?

Ak sa v doméne https://singlekey-id.com zobrazí chybová správa, postupujte takto: Uistite sa, že ste si stránku s prihlásením a registráciou SingleKey ID neuložili ako záložku prehliadača. Namiesto toho vždy začnite proces prihlásenia alebo registrácie z vybranej aplikácie respectve. Okrem toho vymažte vyrovnávaciu pamäť prehliadača a súbory cookie v prípade webových aplikácií alebo vyrovnávaciu pamäť aplikácie v prípade natívnych aplikácií. Ak po prihlásení alebo registrácii čelíte chybovému hláseniu, obráťte sa na podporu príslušnej partnerskej aplikácie, aby ste spoločne podnikli ďalšie kroky na vyriešenie tohto problému.

Čo mám robiť, ak stránky SingleKey ID nereagujú správne?

Ak niektorá stránka SingleKey ID nereaguje správne (napr. po kliknutí na tlačidlá ako "prihlásiť" alebo "uložiť" sa nič nestane), postupujte takto: Akciu (napr. prihlásenie alebo zmenu hesla), ktorú chcete vykonať, spustite znova od začiatku - predtým nezabudnite raz zavrieť prehliadač. Taktiež sa uistite, že ste skontrolovali aktualizácie aplikácie alebo webového prehliadača. Nakoniec sa pokúste vykonať požadovanú akciu v inom webovom prehliadači.

Prečo musí SingleKey ID nastavovať súbory cookie?

Rozlišujeme [1] cookies, ktoré sú absolútne nevyhnutné pre technické funkcie SingleKey ID a tie [2] cookies, ktoré nie sú absolútne nevyhnutné pre technickú funkciu. 1) Technicky nevyhnutnými cookies rozumieme cookies, bez ktorých nemožno zaručiť technické zabezpečenie SingleKey ID. Súbory cookie, ktoré nastavujeme, sa používajú na identifikáciu alebo autentifikáciu našich používateľov a patria medzi technicky nevyhnutné súbory cookie. 2) Používanie SingleKey ID je vo všeobecnosti možné bez cookies, ktoré neslúžia na technické účely. Súbory cookie, ktoré nie sú nevyhnutne potrebné pre technické funkcie, používame iba vtedy, ak ste nám na to vopred dali súhlas.

Ako môžem povoliť súbory cookie?

Prejdite do nastavení svojho prehliadača a povoľte technické súbory cookie na používanie SingleKey ID. Preskúmajte, ako sa to dá dosiahnuť pre vami zvolený prehliadač. Po povolení cookies obnovte stránku a budete môcť využívať všetky funkcie SingleKey ID.

Ako môžem kontaktovať zákaznícky servis pre služby alebo produkty, ktoré používam?

Zákaznícku podporu pre konkrétne služby, produkty alebo zariadenia partnerských spoločností môžete kontaktovať prostredníctvom príslušných kanálov podpory na ich webových stránkach alebo v aplikáciách.

Kde môžem zaregistrovať zakúpené domáce spotrebiče?

Na registráciu domácich spotrebičov sa prihláste pomocou SingleKey ID na stránke https://www.bosch-home.com. Vo všetkých prípadoch podpory týkajúcich sa registrácie domácich spotrebičov a ďalších informácií sa obráťte na zákaznícku podporu na webovej stránke nášho partnera.

Ako môžem v aplikácii Home Connect pripojiť domáce spotrebiče?

Domáce spotrebiče môžete pripojiť v aplikácii Home Connect, ktorú si môžete stiahnuť zo všetkých bežných obchodov s aplikáciami. Pre všetky prípady podpory týkajúce sa aplikácie Home Connect, ktoré sa netýkajú vášho prihlásenia alebo registrácie pomocou SingleKey ID, vyplňte kontaktný formulár na adrese https://www.home-connect.com.

Kde môžem zakúpené náradie Bosch zaregistrovať?

Prihláste sa pomocou SingleKey ID na stránke https://www.bosch-diy.com a zaregistrujte svoje náradie Bosch. Vo všetkých prípadoch podpory týkajúcich sa registrácie náradia a manipulácie s vaším náradím (náradiami) sa obráťte na zákaznícku podporu Bosch DIY na webovej stránke nášho partnera.

Ako môžem zaregistrovať svoje zariadenie na predĺženie záruky alebo zľavové akcie?

Po úspešnom prihlásení na partnerskú webovú stránku alebo do aplikácie môžete spravovať svoje údaje a registrovať prípadné nákupy v rámci propagačných akcií partnerských spoločností. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov s registráciou výrobku sa obráťte na príslušný tím podpory príslušnej aplikácie, v ktorej sa tento druh registrácie vykonáva. Upozorňujeme tiež, že bezpečnostný kód SingleKey ID sa používa iba raz na vytvorenie účtu SingleKey ID a nemožno ho použiť na registráciu akéhokoľvek druhu zariadenia, reklamáciu záruky alebo zľavové akcie.